Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate pentru Cresterea eficentei energetice a blocului M1

Număr anunț
DA23006918
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899 RON
Valoare atribuită
1.899 RON
Data publicării
13.05.2019 09:54
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899 RON

din 1.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.