Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare pachet anunt in Monitorul Oficial +Ziar national + Posturi.Gov -text intre 1001-2000 de ca
- Număr anunț
- DA23006234
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,55 RON
- Valoare atribuită
- 386,55 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 09:30
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
386,55 RON
din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro