Ofertă acceptată Cumpărare directă

DACIA NOUL DUSTER COMFORT 1461 cmc

Număr anunț
DA23005333
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.465,53 RON
Valoare atribuită
71.465,53 RON
Data publicării
13.05.2019 08:48
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.465,53 RON

din 71.465,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.