Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicatoare statie transport ; Montat indicatoare metalice
- Număr anunț
- DA22986561
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- TELEPRECIZIA (CUI RO9853249)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.070 RON
- Valoare atribuită
- 4.070 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 12:06
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.070 RON
din 4.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro