Ofertă refuzată Cumpărare directă

Compresor de aer

Număr anunț
DA22975501
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
C & A AUTOMOTIVE OIL SRL (CUI RO31560903)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.023,60 RON
Valoare finală
4.023,60 RON
Data publicării
08.05.2019 13:20
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.