Acasă · Licitații
· Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALATIE DETECTARE, SEMNALIZARE SI ALARMARE INCENDIU
- Număr anunț
- DA23003573
- Autoritate contractantă
- Comuna Contesti (Primaria) (CUI 4280329)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.564,20 RON
- Valoare atribuită
- 12.564,20 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 15:30
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.564,20 RON
din 12.564,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro