Ofertă refuzată Cumpărare directă

Senzor de oxigen M16HL, Leon Plus

Număr anunț
DA22963763
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
35125110-0 · Senzori biometrici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare finală
550 RON
Data publicării
07.05.2019 14:17
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.