Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie igienica

Număr anunț
DA23008841
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,70 RON
Valoare finală
7,70 RON
Data publicării
13.05.2019 10:55
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.