Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sticle biberoane-soxhlet
- Număr anunț
- DA23005992
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- ROVIS COM SRL (CUI RO6675554)
- Cod CPV
- 39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 725 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 09:21
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
725 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro