Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 Intel® Core™ i5-7200U pana la 3.10 GHz, Kaby Lake ,Mouse Wireless HP Z3200, USB, Negru
- Număr anunț
- DA23013597
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.907,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.907,55 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 13:16
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.907,55 RON
din 1.907,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro