Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA23004938
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,17 RON
Valoare atribuită
220,17 RON
Data publicării
13.05.2019 08:19
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,17 RON

din 220,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.