Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
Achizitie servicii generale de consultanta in management
- Număr anunț
- DA22996534
- Autoritate contractantă
- Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
- Furnizor / câștigător
- Q.S. CONSULTANCY SRL (CUI 22653850)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 951,20 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 10:21
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
951,20 RON
din 1.000 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 48,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.