Ofertă refuzată Cumpărare directă

Consultanta in managementul investitiei

Număr anunț
DA22979069
Autoritate contractantă
COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.913,66 RON
Valoare finală
14.900 RON
Data publicării
08.05.2019 15:29
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.