Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de tipizate Sistem de Management Integrat ( registre, fise, etc )

Număr anunț
DA23000679
Autoritate contractantă
Midia Green Energy S.A. (CUI RO14325363)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.079,79 RON
Valoare atribuită
3.079,79 RON
Data publicării
10.05.2019 12:54
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.079,79 RON

din 3.079,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.