Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE IT
- Număr anunț
- DA22968859
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CL. I-VIII WESSELENYI HODOD (CUI 17337869)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800,01 RON
- Valoare finală
- 2.800,01 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:28
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.