Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOFIERASTRAU STIHL MS 271

Număr anunț
DA23012265
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI RO11866127)
Cod CPV
43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.841 RON
Valoare atribuită
1.841 RON
Data publicării
13.05.2019 12:33
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841 RON

din 1.841 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.