Număr anunț
DA23006350
Autoritate contractantă
Comuna Sinca - Brasov (CUI 4384583)
Furnizor / câștigător
KSM UTILAJE S.R.L. (CUI RO18481861)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,31 RON
Valoare atribuită
493,31 RON
Data publicării
13.05.2019 09:35
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,31 RON

din 493,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.