Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie carton cu manere 550x320x350 10 buc/um
- Număr anunț
- DA23012114
- Autoritate contractantă
- Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 607,50 RON
- Valoare atribuită
- 607,50 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:28
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
607,50 RON
din 607,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro