Ofertă acceptată Cumpărare directă

Implementare Sistem Informatic Integrat Financiar - Contabil "eXpert bugetar"

Număr anunț
DA22997753
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
48440000-4 · Pachete software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
10.05.2019 11:05
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.