Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AUTO DJ.10.YML

Număr anunț
DA23011369
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA (CUI 13743872)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.397,33 RON
Valoare atribuită
5.397,33 RON
Data publicării
13.05.2019 12:06
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.397,33 RON

din 5.397,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.