Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SGA AR - Reparatie utilaj JCB 3C Conform oferta Nr. 1390
- Număr anunț
- DA22998769
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.872,05 RON
- Valoare finală
- 8.872,05 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:40
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.