Ofertă acceptată Cumpărare directă

Psihologie

Număr anunț
DA23005252
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PAZA VALCEA (CUI 17699761)
Furnizor / câștigător
Cabinet Individual de Psihologie Nedescu Corina (CUI 29368516)
Cod CPV
85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
13.05.2019 08:42
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.