Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cazare pentru 44 elevi
- Număr anunț
- DA23004447
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
- Furnizor / câștigător
- VIODOR COM SRL (CUI RO3562020)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.095,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.095,23 RON
- Data publicării
- 12.05.2019 18:22
- Termen limită
- 17.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.095,23 RON
din 2.095,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro