Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,0% sub estimat
Servicii cazare participanti cursuri perfectionare Columna
- Număr anunț
- DA23003999
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.952,38 RON
- Valoare atribuită
- 5.076,18 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 17:14
- Termen limită
- 17.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.076,18 RON
din 6.952,38 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 1.876,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.