Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASTATURA LOGITECH bluetooth mini intrebuintare multipla black K480

Număr anunț
DA23010308
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,48 RON
Valoare atribuită
197,48 RON
Data publicării
13.05.2019 11:36
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,48 RON

din 197,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.