Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii externe de securitate si sanatate in munca

Număr anunț
DA22994775
Autoritate contractantă
Directia Locala de Evidenta a Persoanelor Sector 6 (CUI 17862450)
Furnizor / câștigător
APHELEIA VISION SRL (CUI 38419791)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.549 RON
Valoare finală
6.549 RON
Data publicării
10.05.2019 09:10
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.