Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE
- Număr anunț
- DA23004494
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- ARHEO TEHNIC SRL (CUI 35788271)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.400 RON
- Valoare atribuită
- 22.400 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 02:40
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.400 RON
din 22.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro