Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,8% sub estimat
Pachete actualizare Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 10 utilizatori + 1 cont Lege5 Online
- Număr anunț
- DA22955168
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.576 RON
- Valoare atribuită
- 1.859,92 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 09:32
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.859,92 RON
din 2.576 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 716,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.