Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,8% sub estimat

Reparaţia Bobinei de compensare 100 MVAr, 400 kV Bucureşti Sud

Număr anunț
CN1012011
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
Cod CPV
50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.364.750 RON
Valoare atribuită
406.889 RON 82,8% sub estimat
Data publicării
12.06.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1024460
Termen limită
24.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 111-273791
Documentație de atribuire
DF1051342

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Terți susținători 1
ELEROM SA CUI RO 3426320
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIEMENS SRL CUI RO 7614474

Valoare atribuită

406.889 RON

din 2.364.750 RON estimat 82,8%

Adjudecat la 17,2% din estimat · economie 1.957.861 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.