Acasă · Licitații
· Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de vidanjare si curatare a cabinelor ecologice
- Număr anunț
- DA22969081
- Autoritate contractantă
- ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
- Furnizor / câștigător
- ECO GREEN 4 TOI SRL (CUI RO37971010)
- Cod CPV
- 90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.050 RON
- Valoare finală
- 32.200 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:37
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.