Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REUMPLERE SAMSUNG SCX 4824/4828 SI INLOCUIRE CHIP
- Număr anunț
- DA23027482
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
- Furnizor / câștigător
- URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,62 RON
- Valoare atribuită
- 54,62 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 13:30
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,62 RON
din 54,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro