Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet legume-fructe
- Număr anunț
- DA23026814
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ALIADI AGROCOM SRL (CUI RO3402339)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685,04 RON
- Valoare atribuită
- 685,04 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 13:05
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
685,04 RON
din 685,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro