Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare de origine animala

Număr anunț
DA23020223
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
COGELAND SRL (CUI RO15871487)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,50 RON
Valoare atribuită
623,50 RON
Data publicării
14.05.2019 09:17
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,50 RON

din 623,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.