Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET REPARATII IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE

Număr anunț
DA22989495
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 30 MIHAI VITEAZUL (CUI 17105826)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI RO18589139)
Cod CPV
50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare finală
420,17 RON
Data publicării
09.05.2019 13:52
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.