Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURATENIE DE INTRETINERE ZILNICA
- Număr anunț
- DA23018912
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE NR. 3 (CUI 20715387)
- Furnizor / câștigător
- MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
- Cod CPV
- 90919300-5 · Servicii de curatare a scolilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.180 RON
- Valoare atribuită
- 27.180 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 08:03
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.180 RON
din 27.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro