Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURATENIE DE INTRETINERE ZILNICA

Număr anunț
DA23016933
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "I.H. Radulescu (CUI 20745671)
Furnizor / câștigător
MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
Cod CPV
90919300-5 · Servicii de curatare a scolilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.700 RON
Valoare atribuită
63.700 RON
Data publicării
13.05.2019 15:09
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.700 RON

din 63.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.