Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de deratizare-UNITATI SANITARE

Număr anunț
DA22999176
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,02 RON
Valoare finală
341,02 RON
Data publicării
10.05.2019 11:57
Data finalizării
14.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.