Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile medicale
- Număr anunț
- DA23022745
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254,42 RON
- Valoare atribuită
- 254,42 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:44
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
254,42 RON
din 254,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro