Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII SSM SI PSI LUNA MAI 2019
- Număr anunț
- DA23022169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,65 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:25
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,65 RON
din 1.512,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro