Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASIGURARE CASCO MITSUBISHI
- Număr anunț
- DA23022199
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919 RON
- Valoare atribuită
- 919 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:26
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
919 RON
din 919 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro