Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE FLACOANE STERILE SI PUNGI CU INCHIDERE ETANSA
- Număr anunț
- DA23020294
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.734 RON
- Valoare finală
- 1.734 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:20
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.