Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR BIROU, BIBLIORAFTURI, CAPSATOR, CAIETE, SERVETELE , HARTIE IGIENICA

Număr anunț
DA23017750
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,49 RON
Valoare atribuită
788,49 RON
Data publicării
13.05.2019 15:48
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,49 RON

din 788,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.