Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX110 Fir acid poligicolic 0, L=150cm
- Număr anunț
- DA23011412
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.872,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.872,40 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:08
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.872,40 RON
din 9.872,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro