Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Hp Pagewide Pro477dw

Număr anunț
DA23018585
Autoritate contractantă
CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC INITIATIVES S.R.L. (CUI 39953584)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941 RON
Valoare atribuită
2.941 RON
Data publicării
13.05.2019 19:43
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 19:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941 RON

din 2.941 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.