Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER NR.12A Q2612A 2K ORIGINAL HP LASERJET 1010

Număr anunț
DA23016286
Autoritate contractantă
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTA (CUI 4322394)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,79 RON
Valoare atribuită
326,79 RON
Data publicării
13.05.2019 14:46
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,79 RON

din 326,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.