Ofertă acceptată Cumpărare directă

mezeluri

Număr anunț
DA23016769
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15131230-6 · Salam (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.051,90 RON
Valoare atribuită
2.051,90 RON
Data publicării
13.05.2019 15:02
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.051,90 RON

din 2.051,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.