Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT CURCAN DEZOSAT

Număr anunț
DA23008112
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 21 (CUI 29170941)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,90 RON
Valoare atribuită
317,90 RON
Data publicării
13.05.2019 10:33
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,90 RON

din 317,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.