Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carne de pasare,Ficat de pasare.
- Număr anunț
- DA23002998
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
- Furnizor / câștigător
- FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,93 RON
- Valoare atribuită
- 940,93 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 14:39
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940,93 RON
din 940,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro