Ofertă refuzată Cumpărare directă

FICAT PUI REFRIGERAT

Număr anunț
DA23002736
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,40 RON
Valoare finală
229,40 RON
Data publicării
10.05.2019 14:22
Data finalizării
14.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.