Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA EMERG 30LED 7H/10H NEPERM 19-914/N

Număr anunț
DA23013588
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN (CUI 4205793)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,56 RON
Valoare atribuită
898,56 RON
Data publicării
13.05.2019 13:16
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,56 RON

din 898,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.